Na IUNP-u održana prezentacija programa Work and travel

Na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru u utorak, 14.11.2017. g., održana je prezentacija programa Work and travel koji omogućava studentima tromjesečni rad i putovanje u Sjednjene američke države. Prezentaciju su održali Strahinja Stanković i Dragan Mitrović ispred Special Travel Agency koja se bavi radnim programima i putovanjima za studente i mlade. Studenti su pokazali interesovanje za program putovanja i rada, a posebno interesovanje pokazali su studenti anglistike kojima bi uključivanje u ovaj vid projekta doprinio usavršavanju jezika putem boravka na engleskom govornom području. Summer Work and Travel Program nudi studentima odličnu priliku da provedu nezaboravno ljeto u Sjedinjenim američkim državama, usavrše engleski jezik i rade.