U okviru Erasmus + programa, prof. Marek Smoluk održao gostujuće predavanje s demonstracijom

U okviru Erasmus programa, u četvrak 9.11.2017. g., na Univerzitetu u Novom Pazaru održano je gostujuće predavanje kao i demonstracija programa od strane prof. Mareka Smoluka, Ph.D., sa Univerziteta  Zielona Góra,Republika Poljska.

Predavanje su slušali studenti Departmana za filološke nauke, smjer Anglistika. Profesor Smoluk je upoznao studente o budućim aktivnostima u sklopu programa Erasmus +, te boravka studenata IUNP na Univerzitetu  koji će se realizovati u toku letnjeg semestra akademske 2017/2018. godine. Također je i obišao univerzitetske kapacitete te upoznao i razmjenio iskustava s nastavnicima sa Univerziteta u Novom Pazaru.