Fashion Corner u Nišu u suorganizaciji sa IUNP-om

Fashion Corner je u saradnji sa Udruženjem građanki Zadrugarice iz Niša i Internacionalnim univerzitetom iz Novog Pazara – Departman umetnosti, organizovao trodnevni festival/izložbu/art market POVRATAK U BUDUĆNOST.

U sklopu festivala postavljena je izložba radova studenata Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru.
Pored toga, zainteresovani posetioci/teljke su bili u prilici da u subotu (12.12) sa početkom u 12h čuju predavanje prof. Tatjane Perevalov na temu "Moda i identitet".
Događaj je realizovan uz podršku Opštine Medijana, tj. programa podrške Komisije za mlade i pronatalitetnu politiku i Prostora za kreativno delovanje – Deli, Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru, kao i uz medijsku podršku Medija i reform centra Niš i Novinara Online.