Na IUNP-u otvorena izložba studentskih radova uz muzički performans i istaknute goste iz Bugarske

U četvrtak, 29.10.2015. god.,  u prepunoj Velikoj sali Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru otvorena je izložba studentskih radova a počasni gosti su bili i akademski slikari i istaknuti profesori sofijskog univerziteta Sv. Kliment Ohridski, prof.dr. Stefan Altakov i prof.dr. Laura Dimitrova Altakova. Ovom prilikom, specijalne zahvalnice za doprinos obrazovanju iz oblasti umjetnosti profesorima je uručila prorektorica za nastavu, prof.dr. Amela Lukač Zoranić. Izložbu radova su otvorili i od djelima studenata govorili rukovodilac Departmana za umjetnost, prof.dr. Fehim Husković i prof.dr. Mehmed Slezović. Brojni ljubitelji umjetnosti su mogli uživati i u arijama koje je izvela Varisa Hajdarpašić iz Skoplja.