IUNP dodijelio nagrade pobjednicima Republičkog takmičenja iz matematike održanom u Kruševcu

U periodu od 17-19. aprila 2015. god. u Ekonomsko-trgovinskoj školi u Kruševcu održano je Republičko takmičenje iz matematike za učenike I, II, III i IV razreda ekonomskih, pravno-birotehničkih, trgovinskih i turističko-ugostiteljskih škola Republike Srbije. Internacionalni univerzitet u Novom Pazaru  uzeo je učešće u organizaciji takmičenja  tako što je obezbjedio nagrade za pobjednike takmičenja u vidu kompleta knjiga. Nagrade su dobili učenici I, II, III i IV godine koji su zauzeli prvo, drugo i treće mjesto.

Ovaj oblik saradnje predstavlja  početak realizacije projekta razmjene različitih vidova iskustava, ideja, manifestacija koje bi bile od obostranog interesa dveju obrazovnih institucija.