Na IUNP-u otpočelo "Univerzitetsko proljeće"

Na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru danas, 31.03.2015. god., nizom događaja otpočelo je "Univerzitetsko proljeće", manifestacija kojom se označava početak studentskih aktivnosti. Univerzitetsko proljeće otvoreno je tako sto su studenti svih Departmana dali svoj doprinos. Pa su tako studenti Departmana za pedagosko-psiholoske nauke, smjera vaspitač, imali priliku raditi sa djecom mlađeg školskog uzrasta, a studenti Departmana umjetnosti su slikali u prirodi. Također, za prisutne studente kao i za goste sa Visokoske jedinice u Nišu priređen je performans u kojem su učešće uzeli Haris Šećerović, Emina Rovčanin i Elma Selimi, učenica Medicinske škole u Novom Pazaru. Univerzitetsko proljeće je već tradicionalna manifestacija i trajaće sve do kraja ljetnjeg semestra a u okviru nje biće organiziran niz aktivnosti.