Otvoren turnir u malom fudbalu na IUNP

Povodom početka nove akademske 2014/2015. godine na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru, a u organizaciji Studentskog parlameta, 12. novembra 2014. g. otvoren je dvodnevni turnir u malom fudbalu. Turnir je svečano otvorio i ekipama poželeo sreću u takmičenju rektor, prof .dr. Suad Bećirović. Na turnir je prijavljeno osam ekipa, a utakmice se igraju u periodu od 10 do 17 h.

Turnir će trajati i 13. 11. 2014. godine kada će nakon odigranih utakmica biti proglašen pobjednik i uručene nagrade najboljima.

Ovo je još jedan vid vannastavnih aktivnosti kojima se bave studenti IUNP-a i upotpunjuju vrijeme na kvalitetan način. Osim ovog Internacionalni univerzitet tradicionalno organizira i proljećni turnir u malom fudbalu.