Svečana dodjela diploma na IUNP-u

U ponedjeljak, 5. maja 2014. godine, na Internacionalnom univerzitetu u Novom Pazaru će se održati Svječana akademija i dodjela diploma studentima koji su okončali osnovne ili master studije  u protekloj akademskoj godini.

Najpre će biti održana Svečana akademija sa početkom u 12 h. Na Svečanoj akademiji posetioce očekuje kulturno-umjetnički program, a prisutne će pozdraviti predstavnici Univerziteta, istaknute ličnosti, te rektori univerziteta iz zemlje i okruženja.
Nakon Akademije, biće upriličena svečana dodjela diploma za studente koji su okončali osnovne ili master studije  u protekloj godini. Diplome će biti dodjeljene diplomantima sa Univerziteta u Novom Pazaru ali i diplomantima sa Visokoškolskih nastavnih jedinica u Nišu, Beogradu, Pančevu i Subotici.