Studenti IUNP-a u akciji prikupljanja pomoći za operaciju Bakira Isovića

Studenti i profesori Internacionalnog univerziteta u Novom Pazaru pokrenuli su akciju prikupljanja novca koji je neophodan za operaciju Bakira Isovića, četvorogodišnjeg  dječaka iz Sjenice. Bakir boluje od cerebralne paralize i za operaciju u Rusiji koja je zakazana za 05. mart ove godine neophodno je izdvojiti oko 5 000 eura. Postupak bi morao biti ponovljen više puta kako bi mali Bakir ozdravio.

Studenti će postaviti kutije po gradovima i obilaziti privrednike i ljude dobre volje koji žele da daju svoj doprinos ovoj humanoj akciji.

Profesori i studenti su već posjetili malog Bakira gdje su imali priliku upoznati ga.

Svi koji se žele priključiti akciji svoj doprinos mogu dati i uplatom na žiro račun 160-5300100082294-88 Banca Intesa na ime Isović Ernes

Ovo je još jedna u nizu humanih akcija studenata i profesora IUNP-a koja će uz pomoć ljudi dobre volje biti uspješno okončana.

GALERIJA SLIKA